Nabídka

Topcase Tinex 31L

Nejnižší z řady Topkejsů Kibex. Jeho rozměry jsou 50š x 18v x 35d. Nízky ale praktický kufr, který Vám dovolí sbalit si vše důležite na krátký trip, každodenní ježdění do práce nebo jako zamykatelná schránka na cennosti například pod lodní vak. Je to malý kufr s velkým potenciálem.

Topcase Reflex 35L

Topcase o rozměrech 41šx24vx35d

Topcase Reflex je zúženým topcasem Tripex. Ideální pro ty, kteří nechtějí vozit velké Topcasy. Vhodný společník jak do města tak na cesty. Díky svým rozměrům neomezuje jezdce při výletech mimo silnici a zároveň stále poskytuje dostatek uzamykatelného prostoru pro Vaše věci.

Topcase Tripex 42L

Topkejs Tripex je snížená verze kufru Wanderex 57L.

Se svými rozměry 50š x 24v x 35d je ideálním parťákem na kratší výlety i mimo silnici , kdy potřebujete někam uložit foťák, nářadí svačinu a jiné nezbytnosti ale třeba taky na skutra pro každodenní dojíždění do práce. Nebudete vypadat jako rozvozce pizzy a zároveň svou šířkou a délkou představuje zajímavý prostor pro uložení “tašky s notebookem, svačiny, nepromoku a dalších nezbytných drobností. Kufr je vybaven stejně jako jeho rozměrnější sourozenec a jediný rozdíl je ve výšce kufru.

Topcase Wanderex 57L

No, tak tady už se něco vleze! Kufr Wanderex je určen pro každého, kdo nezná slovo kompromis. Jeho rozměr je navržen tak, aby i při svém objemu dominovala jeho šiřka před výškou.

Rozměry kufru jsou úctyhodných 50š x 33v x 35d. S takovým rozměrem nebudete vypadat, že vezete zákazníkovi pizzu ale taky nebudete muset dlouze přemýšlet jak se sbalit s na cestu. Kufr má stejně jako všechny ostatní Kufry Kibex svařované rohy podlahy a víka. Stejně tak lem pod víkem je v ohybech zavařen. Vzniká tak velice pevná konstrukce předurčující kufr téměř k nezničitelnosti. Kufr je vybaven nerezovým zámkem vlastní konstrukce. V základu také kufr obsahuje reflexni polepy a protiskluzové pásy na víku. Barevná kombinace je jen na Vás a je v ceně kufru.

Quadrex 95L

60š x 45h x 35v

Obří kufr pro opravdové fajnšmekry. Sbalíte do něj vše a ještě něco navíc. Hodí se především pro obdivovatele motorky Igora Brezovara a nebo třeba i na čtyřkolku

Boční kufry:

 

Kufry Vertex

Rozměry: 450d x390v x 220š , 240Š nebo 265š

Jak už název napovídá jedná se o vlajkovou loď v mé nabídce. Tyto kufry jsou opravdu vychytané. K osvědčené konstrukci kufrů Simplex přibyl ohýbaný a svařovaný celoobvodový lem, který významně zpevnil celou konstrukci. Díky tomu není víko nasazeno s přesahem přes kufr ale přesně v lemu ve kterém je také dvojité těsnění. Celkový design tak byl sjednocen s Topcsasy. Nové nerezové zámky nabízí možnost jak víko sundat tak použít jeden zámek jako pant a víko odklápět na libovolnou stranu. Zůstávají tak výhody kufrů simplex a přibývají nové zlepšení. Ochranné rohy jsou svařované z 2mm oceli a něco vydrží. Všechny zámky jsou na jeden klíč. Není problém je sjednotit i pro topcase nebo řadu bočních kufrů Simplex.

Boční kufry Stoupex pro nosiče PLX side se systemem Monokey

Představuju nový kufr Kibex pro nosiče GIVI PLX side a systém upnutí Monokey. Nejčastěji se používají na Hondě Varadero, ale je možné je použít i pro jiné motorky vybavené tímto nosičem (pro originál Honda tvarově pasuje, ale upnutí je lehce jiné a po domluvě ho lze dodat taky.)
Kufr má rozměry:
Délka 490mm
Šířka od nosiče je 240mm (viko)
Šířka i s tím prohnutím ke kolu je 300mm

Offroad, Camper, Karavan

Allpax 180L

Tato řada vznikla jako zakázka pro kamaráda. Jedná se o kufr s rozměry

100š x30v x 60h. Kufr je vybaven dvěma zámky a plynovými vzpěrami, které velké víko stabilně otevřou za Vás. Kufr do kterého sbalíte vše potřebné.

Allpax Maxi 240L

Rozměrnější avšak nižší kufr než Allpax – 120šx25vx80h.

Kufr je vybaven shodně jako Allpax 180L

Tašky do kufrů

Tašky, které si doma šijeme sami přímo do kufů Kibex.

Na výrobu je použit materiál Kortexin, který nabízí skvělé vlastnosti pro použití právě pro tašky do kufrů. Kortexin je nepromokavý a tak skvěle ochrání vaše zavazadla pří transportu mimo kufry za deště.

Tašky mají vnitřní kapsu na drobnosti. Jedna z tašek má vždy popruhy, tak aby ji šlo použít jako batoh. Zavírání je řešeno rolovacím uzávěrem na zacvaknutí, což zajistí dokonalé uzavření a zároveň dostatečnou houževnatost až nezničitelnost.

Plotny a držáky

Plotna pro topcase:

3mm nerezová plotna s množstvím úchytů pro zavazadla v obou osách nabízí kromě své základní funkce uchycení kufru také možnost protažení popruhů a připevnění vaku či batohu. Plotna je kompatibilní s kufry všech výrobců, kteří nemají na podlaze kufru osazeno svoje uchycení. S plotnou Dostanete sadu pro připevnění kufru a návod. Sada pro uchycení plotny k motorce není součástí, z důvodu většího výběru montážních způsobů pro jednotlivé motocykly. S výběrem toho nejlepšího Vám samozřejmě poradím.

Montážní sada pro boční kufry “na puky”:

Klasické univerzání řešení, které znáte od ostatních výrobců. Sada obsahuje 6 puků a zarážek pro montáž na Váš nosič. Konstrukce je řešena tak, aby nebylo zvenčí možné kufr domontovat. Zevnitř je pak možné kufr rychle demontovat bez použití nářadí.

V případě potřeby je možné dodat v sadě 8 puků. Standartně však je dodáváno a bezproblémově ověřeno 6ks.

Montážní sada Monokey.

Máte nosiče od Givi/Kappa pro uchycení Monokey? Tak v tom případě pro Vás něco mám. Kufry kibex lze dodat upravené pro tyto nosiče. Vy je jen nasadíte a můžete vyrazit.

Držáky láhve a kanystru

Nerezové držáky s jednoduchou montáží a demontáží na kufry. Držák láhví obsahuje ve spodní části otvírák na láhev.

Držák kanystru je konstruován na 2L kanystr.